BoostAcademy

Yeni Başlayanlar İçin Ücretsiz Dijital Pazarlama Eğitimi

15 Haziran Saat 10.00’da Kworks’te Buluşalım

Dijital Pazarlama sektörüne yetenekli gençleri katan Digital Advice Lab ile birlikte düzenlediğimiz “Yeni Başlayanlar için Ücretsiz Dijital Pazarlama” etkinliği için ön kayıtlar başladı.

Kariyer hedefinde dijital pazarlamaya odaklanmış, yeni mezun ya da üniversite eğitime devam edenler için gerçekleştireceğimiz bu oturumlarla dijital pazarlamanın yapı taşlarına ayrı ayrı değinerek büyük resmi göstermek ve katılımcıların kariyerlerine yön vermesine yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Etkinlik 10’da başlayacak ama sen yine de 9:30’da gel. Kahve içelim, tanışalım. 😊

 

Digital Advice Lab Kimdir?

Digital Advice Lab dijital platformlarda reklam veren bütün markalara dijital medya yönetimi, danışmanlığı ve denetim hizmeti veren bağımsız bir Türk markasıdır.

Markaların iş ortaklarını (ajanslarını) değerlendirme ve denetleme, markaların pazarlama ekiplerini değerlendirme ve iş akışının iyileştirilmesini sağlama, şirket içi dijital eğitimlerin verilmesi ve ajans konkurlarında markalara soracakları sorular ve seçimleri konusunda yardımcı işbirlikleri sağlamaktadır.


BoostRoas Kimdir?

BoostRoas, yaklaşık 2 yıldır birçok başarıya imza atmış, hızla karmaşıklaşan onlarca veri arasından sizin için gerekli bilgiyi işleyip iş süreçlerine aktarabilmeyi kendine temel edinmiş, performans odaklı bir dijital pazarlama ajansıdır.

Remote çalışma prensibini şirket kültürü haline getiren BoostRoas, kullandığı proje yönetim sistemi ve geliştirdiği metodoloji ile birlikte verimliliği esas alan bir yapıda dijital pazarlama sektöründe hizmet vermektedir.


Etkinlik Adresi

19 Mayıs Mahallesi, Golden Plaza, 19 Mayıs Cd. No:3 Kat:1, 34360 Şişli/İstanbul (Google Maps)

15 Haziran'da Kworks’te Buluşalım✌️%100

Kontenjanımız Dolmuştur İlginiz İçin Teşekkürler!